OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła, 19.01.2020 r.

 1.      Zakończyłem tegoroczną wizytę duszpasterską. Za otwarcie drzwi, wspólną modlitwę, składam serdeczne podziękowania. Dziękuję tym osobom i rodzinom, które przygotowały posiłek. Dziękuję również księżom, którzy w tym tygodniu ze względu na moją chorobę byli mi niezwykle pomocni. Dziękuję w sposób szczególny wszystkim osobom, które wspomagały mnie w ostatnim tygodniu w czasie choroby i tym wszystkim, którzy wyrażali ku temu gotowość. Za wszelkie złożone ofiary na cel naszej świątyni, dziękuję wszelkim ofiarodawcom.  

2.      Wszystkie osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej a mają takie życzenie, odwiedzę w tym tygodniu - za wyjątkiem wtorku - w dogodnym dla każdego dniu. Proszę zatem o zgłoszenia – najlepiej telefonicznie po godz. 19.00. bądź po dzisiejszej Mszy św.

3.      W niedzielę za tydzień ok. 11.20 w naszym kościele odbędą się ,,Jasełka” z udziałem dzieci z naszej Szkoły. Serdecznie zachęcam do przyjścia bądź pozostania chwilę dłużej w kościele.

4.      Za modlitwę, złożone ofiary i wszelką pomoc, składam serdeczne Bóg zapłać.

5.      Niech nam Pan Bóg błogosławi a wstawiennictwo św. Jana Sarkandra niech nas nieustannie wspomaga.