Kościół otwarty od godz. 16.45

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA, 2022 r.

 

  1. Wizyta kolędowa u chętnych rodzin: Środa: ul. Sępowa (od ul.Huculskiej) i ul. Wileńska od (ul. Chabrowej). Proszę o zgłoszenie woli przyjęcia księdza w zakrystii bądź drogą telefoniczną (najlepiej wiadomość sms z podaniem ulicy i numeru domu). W czwartek wizyta u tych rodzin, które miały wolę przyjęcia wizyty duszpasterskiej a z różnych przyczyn nie mogły tego uczynić w wyznaczone wcześniej dni.
  1. Dzisiaj w naszej parafii, przeżywamy ,,Doroczne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu". Po ostatniej Mszy św. ok. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 21.00. Zakończymy Apelem. Żywe Róże i wszystkich wiernych zapraszam do adoracji i modlitwy.
  1. Intencje za naszych drogich zmarłych, możemy zgłaszać do piątku, do rozpoczęcia comiesięcznej się Mszy św. za zmarłych.
  1. Nasz Policjant dzielnicowy, przypomina nam o okresie epidemicznym a co się z tym wiąże zastosowaniu w skupiskach ludzkich i gdzie to możliwe: maseczek, dezynfekcji, zachowania odpowiedniego dystansu. Chrońmy siebie i innych przed zarażeniem.
  1. Za modlitwę, złożone ofiary i wszelką pomoc – zwłaszcza osobom związanym z przygotowaniami rekolekcji, żłóbka i wystroju kościoła składam serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim parafianom i gościom życzę zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
  1. Niech nam Pan Bóg błogosławi a wstawiennictwo św. Jana Sarkandra niech nas nieustannie wspomaga.